Sanal POS nedir?
İşyerimPOS, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş.'nin işletmelere ayrıcalıklı POS hizmetlerinin sunulması için kurulan markasıdır.
İşyerimPOS güvenli mi?
İşyerimPOS, Faturamatik markasıdır. Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ise 17.02.2016 tarihli 29627 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 01.02.2016 tarih 6730 numaralı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) kararıyla 6493 sayılı kanunun 12. maddesinin 1. fıkrasının E bendi kapsamında ve 2021 yılında kanunun 12. maddesinin 1. fıkrasının A, B, C, Ç bentleri kapsamında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’ndan lisans almıştır.
İşyerimPOS avantajı nedir?
İşletmelerin ihtiyaç duyduğu sanal ve fiziki tüm POS sistemlerini bir arada sunar. İşletmelere tüm bankalarla tek tek anlaşmaya ve yönetmeye gerek kalmadan tek bir panelde yönetme kolaylığı sağlar.
İşyerimPOS’ta taksit var mı?
İşyerimPOS’ta tüm banka kartlarına 12 taksit yapabilirsiniz.
İşyerimPOS e-ticaret için sanal POS hizmeti var mı?
İşyerimPOS işletmenizin ihtiyaç duyacağı sanal ve fiziki tüm POS ihtiyaçlarını karşılar. Kolay ve anlaşılır web servisi ile tüm e ticaret ve pazaryerlerine entegre edebilirsiniz.
Pos hesabıma biriken ödemeleri nasıl görüyorum?
POS hesabına biriken ödemeleriniz anlık olarak İşyerimPOS mobil ve internet şubesinden görebilir, raporlayabilir dilerseniz API ile kendi yazılım veya muhasebe sisteminize aktarabilirsiniz.
POS hesabımda biriken ödemeleri ne zaman kullanabiliyorum?
POS hesabınıza biriken ödemelerini ertesi gün kullanabilir ya da anlaşmanıza göre valörlü çalışabilirsiniz.
POS hesabıma biriken ödemeleri nasıl kullanabilirim?
POS hesabınızda biriken ödemeleri istediğiniz banka hesabınıza ücretsiz transfer ederek, İşyerimPOS internet ve mobil şubelerdeki hizmetlerden faydalanarak ya da Türkiye genelinde bulunan 6000 hizmet noktamızdan nakit olarak paranızı çekebilirsiniz.
İşyerimpos ile valörlü (vadeli) çalışabilir miyim?
İşyerimPOS ile ertesi gün veya istediğiniz gün kadar valörlü çalışarak komisyonlarınızı sıfırlayabilirsiniz.
Mağaza ve kasadan satış için fiziki POS cihazı var mı?
Fiziki POS, Android POS ürünlerimiz ile kasadan, mağazadan ödeme alabilir, dilerseniz kasa satış ve yazarkasanıza entegre edebilirsiniz.
İşyerimPOS ile
kolayca ödeme alın.

Ödemeleriniz ertesi iş günü hesabınızda!
Giriş ücreti, entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti,
aylık/yıllık ücret, işlem başına ücret vb. gibi gizli ücretler ile karşılaşmayın.

Biz Size Ulaşalım

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.